На отримання якого статусу мені слід подати заяву: TPS чи притулок?

TPS

Статус особи, якій надано тимчасовий захист (TPS) дозволяє українцям перебувати в США протягом 18 місяців. Для того, щоб мати право на цей статус, Ви повинні були знаходитися на території США з 11 квітня 2022 року (включно). Подача заяви на TPS може коштувати дорого, особливо якщо Ви також хочете отримати дозвіл працювати під час перебування в країні. Якщо Ви подаєте заяву на TPS, Ви все ще можете подати заяву на притулок пізніше.

Приєднуйтесь до списку очікування клієнтів TPS Lawyers for Good Government тут.

Почніть безкоштовно

Притулок

Притулок дозволяє українцям залишатися в США на більш постійній основі. Але процес подачі заяви більш складний: це включатиме особисті слухання та додаткову документацію. Такий процес може зайняти роки. Програма подачі заяви є лише першим кроком у довгому процесі. Ми наполегливо рекомендуємо Вам залучити адвоката, який допоможе Вам із подачею та розглядом заяви, а також підкаже, що робити далі.

Почніть безкоштовно

Як працює ця програма?

Дайте відповіді на запитання про вашу ситуацію

Ми задамо Вам ряд запитань, необхідних для заповнення заяви. Ваші відповіді будуть використані нами для автоматичного заповнення документів.

Ми надішлемо вам готові документи електронною поштою

Коли Ви відповісте на всі запитання, ми надішлемо Вам заповнені документи електронною поштою. Це включатиме інструкцію, в якій детально буде описано, як подати вашу заяву.

Перегляньте документи на відправте їх поштою

Перед тим як надіслати пакет документів поштою до уряду США, Вам потрібно буде підписати та зробити копії заяви. Можливо, Вам також буде необхідно включити оплату.

Допомога українцям

“Тож команда SixFiftyсподівається допомогти цим людям зменшити стресові навантаження, повя’зані з отриманням документів, протягом періоду, який, безумовно, стане одним з найскладніших в їхньому житті.”

Kimball Parker
CEO at SixFifty

Адвокати також можуть використовувати цю програму!

Ми створили ці онлайн-інструменти для того, щоб адвокати також могли використовувати їх, щоб допомогти українцям подати заяву на TPS та надання притулку. Групи адвокатів по всій території США планують використовувати наші автоматизовані програми для допомоги українцям у їхніх місцевих громадах. Ми хочемо і будемо раді підтримати будь-які зусилля допомоги. Якщо Ви зацікавлені, будь ласка, зв’яжіться з ransom@sixfifty.com.